Hotel Pousada Do Frances
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Hotel Pousada Do Frances Tanguá προσελκύει τους πελάτες με χώρος στάθμευσης που διατίθεται κοντά.
Paroquia Nossa Senhora Do Amparo απέχει 1 χλμ. από αυτό το ξενοδοχείο.
Το ξενοδοχείο καλωσορίζει τους πελάτες σε 38 δωμάτια με τηλεόραση με πολλά κανάλια, και ρυθμιζόμενος κλιματισμός.
Οι πελάτες μπορούν να φάνε στο Recanto da Empada, που βρίσκεται 5 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.
- Αεροδρόμια
- Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν Αεροδρόμιο50 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Παρέχεται δωρεάν διαμονή για όλα τα παιδιά κάτω από 5 εάν δεν απαιτείται επιπλέον κρεβάτι.
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Hotel Pousada Do Frances;
Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από τo Hotel Pousada Do Frances μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo Hotel Pousada Do Frances;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo Hotel Pousada Do Frances. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Hotel Pousada Do Frances;
Σε τo Hotel Pousada Do Frances μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Hotel Pousada Do Frances;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo Hotel Pousada Do Frances αποτελεί 32$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;
Ξενοδοχείο προσφέρει Τετράκλινο δωμάτιο, Οικογενειακή σουίτα και Μικρό δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια.